Nicotrans a.s.

General Info
Full Name
Nicotrans a.s.
Country
Czech Republic
City
České Budějovice
Description
NICOTRANS je s vámi na silnicích již od roku 2001. Během této doby si vybudoval pevné postavení v oblasti tuzemské i nákladní dopravy. V současné době vlastníme 200 kamionů s mrazírenskými návěsy ve specifikaci s jednou nebo dvěma příčkami a s jedním nebo dvěma mrazírenskými agregáty, které umožňují přepravu zboží ve třech teplotních režimech současně a dále vozidla určené pro přepravu masa ve visu.

Firma NICOTRANS a.s zaměstnává více než 450 lidí. Centrála sídlí v Českých Budějovicích a pobočky s nepřetržitým provozem jsou v Modleticích u Prahy a v Holicích u Olomouce. Náš vozový park s 200 kamiony je doplněn také o skříňová vozidla určená pro místní regionální rozvoz.

Našimi zákazníky jsou velké stabilní firmy z oblasti výroby, distribuce a prodeje potravin jak živočišného, tak rostlinného původu a také logistické firmy působící po celé Evropě.

V našem servisu se specializujeme zejména na opravy nákladních vozidel včetně návěsů, autobusů a dodávek. Vlastníme také čerpací stanici a myčku nákladních vozidel s NON STOP provozem. Servis, myčka a čerpací stanice jsou součástí našeho areálu v Českých Budějovicích s bezproblémovým přístupem pro všechna vozidla včetně kamionů
My Service
Follow our Czech description.
Categories: Car wash 
19.01.2017 · From Nicotrans a.s.
Follow our Czech description. 
19.01.2017 · From Nicotrans a.s.
Please, see follow our Czech description. 
Categories: Filling station 
19.01.2017 · From Nicotrans a.s.
My Transport
       
Categories: Cargo 
19.01.2017 · From Nicotrans a.s.
Places I have Been
Been
Empty